Twój koszyk: 0 | Schowek: 0
Szybki kontakt: 530 740 055
Różnorodność zastosowań

Rozwój technologii oraz nowoczesne systemy izolacji budynków, znacznie rozszerzyły zakres stosowania elektrycznych systemów grzewczych. To co kiedyś uchodziło za niemożliwe czyli ogrzewanie elektryczne bardzo wysokich pomieszczeń lub nawet otwartych przestrzeni, jest dzisiaj za sprawą lampowych i panelowych promienników podczerwieni proste i uzasadnione ekonomicznie.

Ogrzewanie podjazdów, które było ekstrawagancją dostępną tylko bogatym, dziś - w przypadku parkingów podziemnych jest standardem. Stopień termoizolacji budynków, obniżył ich zapotrzebowanie energetyczne o rząd wielkości. To z kolei spowodowało renesans ogrzewania elektrycznego, czyniąc je tanim w eksploatacji, bo w zakupie oraz kosztach montażu zawsze było korzystne cenowo w porównaniu z instalacjami opartymi na spalaniu weglowodorów.

Gwarantujemy Państwu wszystkie dostępne obecnie rodzaje grzejników elektrycznych, w ponadstandardowej jakości i wydłużonym okresie gwarancji. Piece akumulacyjne maja u nas minimum trzy lata gwarancji, drabinkowe grzejniki elektryczne, albo panele na podczerwień pięć lat, a wybrane maty i kable grzejne dziesięć.

Płatności online

Szybki kontakt

Tel kom: 530 740 055

e-mail: sklep@rezystancja.pl

Strefa użytkownika

Strefa sklepu

Raty obsługuje

Raty PayU

Towar dowozi

Towar dowozi
Copyright © 2014 Rezystancja.pl Sklep online specjalizujący się w ogrzewaniu elektrycznym
Strona korzysta z plików Cookie zgodnie z polityką prywatności których obsługę można wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki | Akceptuje